EGJIPT OFERTA.

Novotel Sharm El Sheikh 5⭐ Egjipt All Inclusive pp 756 €, 6 netë / 7 ditë Fluturimi i parë Prishtinë - Sharm El Sheikh është me 20 Korrik ️ Pa.

Foul Mudammas. Konsumimi i ujit të tillë mund të merrni të rëndë helmim nga ushqimi dhe të rritur.

Ofertat dhe hotelet më të mira për të shijuar pushimet në Egjipt.

Çfarë të flas për fëmijë?.

. V Golf & Resort 5* – €599/ Novotel Palm Wing 5* – €639 Sierra 5*. Pushime ne Side Familjare.

Pazari Na’ama Bay në Sharm El-Sheikh, Egjipt është i njohur për shumëllojshmërinë e suvenireve, punimeve artizanale dhe artikujve tradicionalë egjiptianë si nargjile, erëza, tekstile, bizhuteri dhe më shumë.

. . Pushime ne Egjipt Ultra All Inclusive.

. Shkuarja në çdo pushime, sidomos me fëmijët, ju duhet t'i përmbahet masave të veçanta.

.

️ Perjeto edhe ti kujtime me më të dashurit tuaj! 🙌🏻.

. Me një histori 5000-vjeçare që strehon dy nga shtatë mrekullitë e lashta të botës, Egjipti ofron romancën dhe intrigën e një epoke të shkuar të udhëtimeve.

Pushime ne Egjipt Familjare. Nisja : 20 Korrik Të përfshira në çmim: Bileta e avionit kthyese Direkt nga Prishtina Transferi Aeroport-Hotel-Aeroport, Akomodimi në hotel 7 ditë; Shërbimi në hotel ALL INCLUSIVE,.

Regular price €200,00 EUR Sale price €200,00 EUR Regular price €1.
.
Është ushqimi më i popullarizuar i mëngjesit në Egjipt në shumicën e familjeve.

Nëse jeni në kërkim të një vendi me plazhe të bukura dhe uji kristal, atëherë Hurghada është zgjedhja perfekte për ju.

.

Pushime Ekonomike ne Egjipt. . Transferi nga aeropoti ne hotel kthyes Viza për Egjipt e cila mirret në arritje.

Egjipt, para së gjithash, ne nuk duhet të harrojmë për ujë të ndotur nga tap. Është ushqimi më i popullarizuar i mëngjesit në Egjipt në shumicën e familjeve. . 00355 069-47-67-427; kontakt@himatravel. Paketa Turistike ne Abu Dhabi dhe Dubai per Plazh 2021 - 2022 me Agjensi Udhetimi Hima Travel, Perfitoni Ofertat, Paketa ne Dubai 2021-2022. Pushime All Inclusive në Egjipt: Hurghada dhe Sharm El Sheikh Fluturimi, Transferta, Akomodimi dhe shërbimi Ultra All Inclusive dhe All Inclusive të përfshira në çmime SHARM EL SHEIKH - Nisja 26 Qershor 7 Ditë Hotele në ofertë! Xperience Kiroseiz Premier 5* €625 Dreams Beach Resort 5* €695 Novotel Sharm el Sheikh Palm.

në viber +383 49 717555 apo.

Pushime ne Sharm El Sheikh Egjipt 2023 , Paketa Turistike Egjipt , Sharm el Sheikh jane pushimet ideale edhe per cifte dhe per familjare, ne kete. .

Pushime Ekonomike ne Egjipt.

.

.

Cka me bo në Egjipt.

00355 069-47-67-427; kontakt@himatravel.